Sprawdź, jak do nas dojechać


Siedziba naszej firmy znajduje się przy ulicy Klonowica 27 w Krakowie (Wola Duchacka).
Dojazd do naszej firmy jest bardzo prosty z każdego miejsca w Krakowie. Jeśli nie jesteś pewien, którą drogę wybrać, skorzystaj z naszej porady:


  • Jeśli mieszkasz w okolicach pętli tramwajowej na Kurdwanowie, dostaniesz się do nas najszybciej ulicą Beskidzką, która przechodzi w ulicę Klonowica - idąc tą trasą, nasza firma będzie znajdowała się po prawej stronie
     
  • Jeśli mieszkasz w okolicach Pisaków Nowych, najszybsza trasa prowadzi ulicą Nowosądecką, z której należy zjechać w prawo na ulicę Łużycką, a następnie na światłach należy skręcić w lewo, w ulicę Klonowica - nasza firma będzie znajdowała się po lewej stronie.
     
  • Jeśli mieszkasz w okolicach centrum Krakowa (Stare Miasto, Azory, Kleparz), najszybciej dostaniesz się do nas jadąc Alejami Trzech Wieszczów, następnie cały czas prosto aż do ronda Matecznego. Za rondem skręć w prawo na pierwszym zjeździe, w ulicę Ks. Tischnera. Jedź cały czas prosto (ulicą Turowicza), na pierwszych światłach skręć w lewo w ulicę Połomskiego, następnie prosto ulicą Tarnobrzeską do góry. Dojeżdżając do ul. Klonowica skręć w lewo i za kilkadziesiąt metrów zobaczysz nasz zakład po prawej stronie.